home page

Кошик: 0 товарів

Курс EUR= 44,9 
car marka
(095) 812 60 06 viber.png watsapp.png
(068) 949 20 49 telegram.png 
якщо зв'язку немає,
дзвонити на VIBER!!!!   
   

пн-пт: з 9.00 до 18.00
сб: з 10.00 до 14.00     
info@auto-vag.com.ua

Власникам СТО

Компанія “AUTO-VAG” пропонує тісну співробітництво всім СТО, які займаються обслуговуванням таких автомобілів, як: AUDI, SEAT, VW, SKODA, PORSCHE, MERCEDES, BMW, SMART, MINI, VOLVO, JAGUAR, LAND ROVER будь-яких років випуску. Ми готові запропонувати: 

- Різні, навіть рідкісні, оригінальні запчастини VWзапчастини AUDIзапчастини SEATзапчастини SKODA, PORSCHE, MERCEDES, BMW, SMART, MINI, VOLVO, JAGUAR, LAND ROVER
- Малі, середні та великі партії запчастин за низькими цінами  
- Швидку доставку до регіонів через транспортні компанії
- Можливість самовивезення запчастин на пряму зі складу “AUTO-VAG”

Можливість самовивезення запчастин на пряму зі складу “AUTO-VAG”

Співпрацюючи з нами, власникам СТО не доведеться хвилюватися за підбір запчастин, їх пошук та доставку. Достатньо залишити заявку менеджеру "AUTO-VAG", і він збере все необхідне.

Якщо ж для обслуговування авто СТО необхідні запчастини, яких в даний момент немає, ми зв'яжемося з нашими постачальниками і зробимо замовлення на запчастини. 

Асортимент нашого магазину досить великий, щоб СТО мали змогу підібрати в наших каталогах запчастини на авто різних років випуску, будь-якої комплектації та модифікації.

Усі запчастини мають гарантію від постачальника. У разі виявлення заводського браку, комплектуючі легко можна буде замінити на аналогічний товар без дефектів.

Ми відкриті до партнерства на взаємовигідних умовах!