home page

Кошик: 0 товарів

Курс EUR= 46 
car marka
(095) 812 60 06 viber.png watsapp.png
(068) 949 20 49 telegram.png 
якщо зв'язку немає,
дзвонити на VIBER!!!!   
   

пн-пт: з 9.00 до 18.00
сб: з 10.00 до 14.00     
info@auto-vag.com.ua

Постачальникам

Компанія “AUTO-VAG” запрошує до співпраці виробників запчастин, автохімії, шин та дисків для автомобілів групи VAG. Якщо Ви спеціалізуєтесь на обслуговуванні брендів SKODA, VW, SEAT, AUDI, PORSCHE, BMW, MERCEDES, SMART, MINI, VOLVO, JAGUAR, LAND ROVER а якість Вашої продукції підтверджена відповідними технічними документами, ми готові запропонувати Вам дуже вигідні умови співпраці. Ваші пропозиції про співпрацю, включаючи прайс-листи з оптовими цінами на весь асортимент пропонованої Вами продукції, ми просимо надсилати на нашу електронну адресу: autovag.com.ua@gmail.com.

Ми шукаємо постачальників, які готові постачати нам за прийнятними цінами та в найкоротші терміни наступні категорії автомобільної продукції: 

оригінальні запчастини AUDI 
оригінальні запчастини SEAT 
оригінальні запчастини VW 
оригінальні запчастини SKODA 
- оригінальні запчастини PORSCHE
- оригінальні запчастини MERCEDES
- оригінальні запчастини BMW
- оригінальні запчастини MINI
- оригінальні запчастини SMART
- оригінальні запчастини VOLVO
- оригінальні запчастини JAGUAR
- оригінальні запчастини LAND ROVER
- оригінальна автохімія і аксесуари  
- оригінальні моторні оливи

Обговорити деталі партнерських взаємин, умови оплати, доставки, обсяг поставок, ми також можемо під час особистої зустрічі. Всі контактні телефони компанії вказані у шапці сайту. Ми націлені на тривале та плідне партнерство та воліємо працювати лише з відповідальними виробниками, які ведуть діяльність виключно в рамках українського законодавства.