home page

Кошик: 0 товарів

Курс EUR= 41,9   
car marka
(095) 812 60 06 viber.png watsapp.png
(068) 949 20 49 telegram.png 
   
пн-пт: з 9.00 до 18.00
сб: з 10.00 до 14.00     
info@auto-vag.com.ua

Постачальникам

Компанія “AUTO-VAG” запрошує до співпраці виробників запчастин, автохімії, шин та дисків для автомобілів групи VAG. Якщо Ви спеціалізуєтесь на обслуговуванні брендів Skoda, VW, Seat, AUDI, PORSCHE, BMW, MERCEDES, SMART, MINI, а якість Вашої продукції підтверджена відповідними технічними документами, ми готові запропонувати Вам дуже вигідні умови співпраці. Ваші пропозиції про співпрацю, включаючи прайс-листи з оптовими цінами на весь асортимент пропонованої Вами продукції, ми просимо надсилати на нашу електронну адресу: autovag.com.ua@gmail.com.

Ми шукаємо постачальників, які готові постачати нам за прийнятними цінами та в найкоротші терміни наступні категорії автомобільної продукції: 

оригінальні запчастини AUDI 
оригінальні запчастини SEAT 
оригінальні запчастини VW 
оригінальні запчастини SKODA 
- оригінальні запчастини PORSCHE
- оригінальні запчастини MERCEDES
- оригінальні запчастини BMW
- оригінальна автохімія і аксесуари  
- оригінальні моторні оливи

Обговорити деталі партнерських взаємин, умови оплати, доставки, обсяг поставок, ми також можемо під час особистої зустрічі. Всі контактні телефони компанії вказані у шапці сайту. Ми націлені на тривале та плідне партнерство та воліємо працювати лише з відповідальними виробниками, які ведуть діяльність виключно в рамках українського законодавства.